Kompletní

Svatební služby

Gabriely Hladíkové

Co vše Vám mohu poskytnout?

Svatební koordinace Vašeho dne

Co, kdy a jak zařídit, kde ušetřit, nebo naopak na čem nešetřit.
Oslovím ty správné dodavatele, postarám se o chod a harmonogram celé svatby i svatebního dne, budu Vám oporou a Vaše svatba se pak stane bezstarostnou a nezapomenutelnou.

Květiny a výzdoba

Každý svatební den je jedinečný. Každá svatební výzdoba musí být jedinečná a přesně podle Vašich představ. Snažím se naladit na Vaši vlnu a zrealizovat Vaše tajné sny. Jednoduše – slovo nejde – pro mě neexistuje.

Výběr toho správného místa

Prostředí, ve kterém se bude váš obřad či oslava konat, může ovlivnit atmosféru vašeho dne a celkový dojem nejen pro hosty, ale i pro vás. Při výběru vhodného místa je zapotřebí dostatek času a zvážení potřebných náležitosti (počet hostů, roční období, styl, do kterého bude svatba laděna apod.)
Svatby plánuji po celé České republice a mohu vám tedy doporučit místo přímo pro váš svatební den.

Zábava na celý den

Zabavit svatebčany po celý den je velice náročné. Program by měl být co nejlépe propracovaný. Mnohdy se stává, že ženich s nevěstou odjedou na svatební focení a nechají svatebčany jak se říká na pospas náhodě. Někteří si utvoří skupinky, jiní pak netrpělivě čekají až se novomanželé vrátí. Je potřeba si uvědomit, že někteří svatebčané se mezi sebou neznají a je dobré, při tak významné události, stmelit je dohromady. Pro tento okamžik je na správném místě dobrý moderátor či koordinátor, který je zapojí do nějaké soutěže, hry nebo jim připraví různé vystoupení .
Možností je mnoho, např. výuka tance nebo taneční vystoupení karikaturista , kouzelník , zábavné hry a soutěže, tombola, světelná show, večerní ohňostroj, strom života s otisky prstů, hudební doprovod nebo třeba DJ Martin a jeho mixážní pult, kde si mohou svatebčané zkusit něco nového. Spokojení hosté pak jistě budou s radostí vzpomínat na tento den.

Zajištění církevního oddávajícího

Není řeč nebo vystupování vašeho oddávajícího matričního úřadu podle vašich představ?
Nebo vám neumožní vámi vybraný termín sňatku ?
Máme pro vás církevního oddávajícího, který vás okouzlí svým netradičním projevem a empatickým srdcem.

Fotografie a videa

Váš den musí být zaznamenán na věky. Spolupracuji s mnoha fotografy i kameramany a samozřejmě nesmí chybět zapůjčení i Fotokrabice s okamžitým tiskem fotografií.

Půjčovna svatebních automobilů

Ve svatební den stylově nebo veteránem? Přejete si ve svatební den, jet nádherným luxusním vozem vaší oblíbené značky?
Máte jedinečnou možnost jet vozem vašich snů… Nabízíme nejnovější modely vozů všech značek a to nejen cestou k oltáři, ale po celý svatební den. Nebo můžete využít na cesty naši Tatru 603, která celému dni dá ten správný nádech.

Sladké dobroty , svatební dorty, sweet bar a celodenní catering

Půjčovna svatebního inventáře

Zapůjčíme slavobrány, obřadní stolky, židle, saténové potahy, rámy, kola, bedýnky, dřevěné koláče, koberce, světýlka, vázy, svícny, podnosy, umělé a dřevěné dekorace, květiny, magnetické dekorace na auta, cilindry, fotokoutek, aj…

Svatební tvořivé balíčky

Pro naše tvořivé nevěsty jsme připravili balíčky s živým květinovým materiálem (eukalyptus, růže, santinie, chrysantémy, eustomy adt.) a s dekoracemi v odstínech vaší svatby (stuhy, organzy, kamínky…)
Každá nevěsta si tak může vytvořit vlastní originální květinovou výzdobu.

Bude to perfektní

Naplánujme Váš velký den