Kompletní

Floristické služby

Gabriely Hladíkové

Co Vám mohu nabídnout?

Kompletní svatební floristika

od výzdoby prostorů, slavobrány, automobilů, korsáže muže, svatební kytice, věnečků a květinových šperků po vývazky, podnosy a polštářky pod prstýnky či světelných dekorací

Dárkové kytice

Kytice pro jakoukoli příležitost mohou být i netradiční. Tyto kytice tvoří jen květinový základ a jsou doplněny např. potravinami, sladkostmi nebo jsou zhotoveny dle nějakého téma. Kupříkladu – paní co se zabývala ornitologií dostala obrovskou květinu v podobě hnízda s ptáčky.

Květinové boxy

Jsou vhodné pro jakoukoli příležitost a rovněž je můžeme doplnit třeba i makronkami

Osázení zahrad

Rádi zkrášlíme vaši zahradu, balkon či osázíme truhlíky nebo květináče.

Vánoční floristika

Nemáte čas v předvánočním shonu s výzdobou interiéru či vánočními dekoracemi? Sladíme váš interiér do harmonie a zajistíme i ozdobený vánoční strom, výzdobu na štědrovečerní tabuli, adventní věnce, věnce na dveře, girlandy aj.

Smuteční floristika

I v tento den, je na vás, kdy vyjadřujete Vaše poslední Sbohem. Rozloučit se můžete věnci, smutečními kyticemi na hrob nebo na položení, květinovými koši či výzdobou v kostele.

Osobní floristka s poradenstvím

Každý z nás má vlastního kadeřníka, oblíbeného cukráře nebo třeba automechanika. Tak proč se vyhýbat osobnímu floristovi, který Vám bude oporou v každém ročním období.

Floristika pro restaurace, hotely, wellness, nákupní centra, aj.

Vytvoříme výzdobu podle vašeho stylu a designu v daném prostoru. Květinové obrazy, stromy, ikebany na recepci, výzdoba pokojů k výročí, květina pro významného klienta nebo pravidelná dovážka čerstvých květin pro vaši restauraci nebo hotel.

Výuka floristiky a workshopy

Floristiku vyučuji na základních školách formou kroužku. Pracuji zde rovněž s profesionálním floristickým materiálem a děti mají možnost nejen poznat něco nového, rozvíjet svoji kreativitu ale i trpělivosti. Ne vždy se jim to totiž na první pokus povede. Workshopy jsou vhodné jako dárek pro skupinu lidí, zaměstnancům jako meeting či nevěstě na rozlučku se svobodou.

Bude to perfektní

Objednejte si svou květinu